Szkółka niedzielna

Idźcie tedy i czyńcie uczniami wszystkie narody, chrzcząc je w imię Ojca i Syna, i Ducha Świętego, ucząc je przestrzegać wszystkiego, co wam przykazałem. A oto ja jestem z wami po wszystkie dni, aż do skończenia świata.

Mat. 28, 19-20

Czynić uczniami i uczyć przestrzegać Bożych Słów to nasz cel. Jako pracownicy czerpiemy radość z przebywania z dziećmi i z możliwości, uczenia ich Bożych prawd. Wspaniale jest widzieć, jak duchowo rozwijają się nasze dzieci.

Świat przemija, przychodzą kryzysy, ale to co jest pewne i na czym możemy swoje życie opierać to JEZUS CHRYSTUS!!!

Przyprowadzajmy dzieci do naszej skały, opoki, jaką jest Boży Syn. Zachęcamy do regularnego uczestniczenia w szkółkach niedzielnych.

A także do wspierania naszej naszej służby poprzez modlitwę za nas pracowników SzN oraz za nasze kochane dzieci.

Możesz uczestniczyć w naszych szkółkach również za pośrednictwem aplikacji ZOOM. W każdą sobotę, na stronie głównej w dziele „Nabożeństwa” znajdziesz dane dostępowe. Miło nam będzie, jeżeli będziesz miał włączoną kamerkę i będziemy mogli Cię zobaczyć.

Zobacz coś jeszcze

Obóz ChOT

Nowe technologie i umiejętności komunikacyjne dają możliwości, od których zależy

Wybierz temat i napisz do nas

Jeżeli chcesz porozmawiać na nurtujący temat, zadać pytanie, czegoś się dowiedzieć lub po prostu załatwić jakieś sprawy kancelaryjne – wypełnij formularz i prześlij wiadomość.